Okolí a aktivity

Kdo byl jednou na Jižní Moravě, ví o čem je řeč. Srdečná atmosféra, rovinka, cyklostezky, folklor a víno. To vše u nás najdete.  

Hospoda a restaurace se zahrádkou jsou od penzionu vzdáleny pouhých 100 metrů. Bowling si můžete zahrát o dalších 100 metrů dál.

Víno najdete přímo u nás na penzionu, kde Vám rádi nabídneme degustaci i možnost návštěvy vinného sklepa. Vinařská sklepní ulička je od penzionu asi 500 m.

Pokud jedete na Jižní Moravu s kolem, určitě vás potěší síť cyklostezek v blízkosti, po kterých se můžete vydat na blízké Velkomoravské vykopávky v Mikulčicích, na zámeček Pohansko nebo k řece Moravě. Delší cyklovýlety vás pak zavedou do Lednicko-valtického areálu, na Podluží nebo na Slovensko.

Přímo v naší obci, 500 metrů od penzionu, je antukové hřiště na tenis, multifunkční hřiště s umělou trávou i dětské hřiště, nebo můžete navštívit moderní sportovní areál s dětským hřištěm v Kosticích (2 km od penzionu). 

Budete-li se chtít na rozpálené Moravě ochladit,můžete vyrazit na městská koupaliště do Hodonína a Břeclavi.

Máte rádi tanec? Nabízíme možnost tanečního kurzu přímo u nás v penzionu. Odbornou lektorkou vám bude Adriana Mašková, mistryně ČR ve standardních a latinskoamerických tancích, vítězka Stardance 2021.

Prodejna potravin "U Trčků" 50m, COOP 150m.

Vybrali jste si? Budeme rádi, když se u nás nebudete nudit.

TOP