Okolí a aktivity

Kdo byl jednou na Jižní Moravě, ví o čem je řeč. Srdečná atmosféra, rovinka, cyklostezky, folklor a víno. To vše u nás najdete. 

Hospoda a restaurace se zahrádkou jsou od penzionu vzdáleny pouhých 100 metrů. Bowling si můžete zahrát o dalších 100 metrů dál.

Víno najdete přímo u nás na penzionu, kde vám rádi nabídneme degustaci i možnost návštěvy vinného sklepa. Vinařská sklepní ulička je od penzionu asi 500 m.

Pokud jedete na Jižní Moravu s kolem, určitě vás potěší síť cyklostezek v blízkosti, po kterých se můžete vydat na blízké Velkomoravské vykopávky v Mikulčicích, na zámeček Pohansko nebo k řece Moravě. Delší cyklovýlety vás pak zavedou do Lednicko-valtického areálu, na Podluží nebo na Slovensko.

500 metrů od penzionu je antukové hřiště na tenis, multifunkční hřiště s umělou trávou i dětské hřiště.

Budete-li se chtít na rozpálené Moravě ochladit v přírodním koupališti, můžete vyrazit do Moravské Nové Vsi vzdálené přibližně 5 km. Městská koupaliště pak nabízí Hodonín a Břeclav.

Máte rádi latinskoamerické tance? Nabízíme možnost tanečního kurzu přímo u nás v penzionu. Odbornou lektorkou vám bude Adriana Mašková, mistryně ČR v latinskoamerických tancích.

Vybrali jste si? Budeme rádi, když se u nás nebudete nudit.

TOP